Haber
Gelibolu’daki meslek lisesinden deprem bölgesine mobil tuvalet desteği
![](https://haber-pazarlar.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/geliboludaki-meslek-lisesinden-deprem-bolgesine-mobil-tuvalet-destegi-zn3a5pES.webp)
Gelibolu Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Kahramanmaraş merkezli 11 ilde depremzedelerin kullanımı için portatif tuvaletler üretiliyor.
Okulun atölyesinde öğretmen ve öğrenciler tarafından 2 günde hazırlanan 5 adet seyyar tuvalet Hatay’daki depremzedelere gönderildi.
Lise Müdürü Musa Kartal yaptığı açıklamada, üretime devam ettiklerini belirterek, hazırlayacakları seyyar tuvaletleri bölgeye ulaştıracaklarını söyledi.